نتایج جستجو برای عبارت :

فریم ورک جنگو

این روزها پایتون سر و صدای زیادی به پا کرده و روز به روز تعداد طرفداران و محبوبیتش در حال افزایش می‌باشد. یکی از دلایلی که باعث پیشرفت پایتون شده این است که شما میتوانید با پایتون در حوزه ای که میخواهید به عنوان مثال در طراحی وب، هک و امنیت، بازی‌سازی، طراحی اپلیکیشن و.. فعالیت کنید.همانطور که گفتیم یکی از حوزه های کاری پایتون که برنامه نویسان این روزا بیشتر به آن گرایش پیدا کرده اند طراحی وبسایت میباشد. شما با پایتون میتوانید وبسایت های بس
دانلود آهنگ جدید صادق آتشی به نام راز
Текст песни Raaz Sadegh Atashi
ترسو تباهی بغضو نفرت جنگو جدال پوچ قدرتТрусливые руины, ненависть, ненависть, война, бессильная борьба
دنیا اسیر توی زندونی که میسازهМир заперт в тюрьме, которую строит
اما خلاف رسم دنیا اینجا یه عشقه توی دل ها

ادامه مطلب
سلام وقت بخیر
امیدوارم حالتون خوب باشه من تصمیم گرفتم پایتون (Python) و در کنارش فریم ورک جنگو (Django) رو هم یاد بگیرم البته نام وبلاگ از نظر املایی غلط هستش ولی خب چه کنیم؟ کاریه که شده، توی این پست اول سعی میکنم زیاد حرف نزنم دیگه زودتر برم سراغ چیزایی که یاد میگیرم ، هدفم از این وبلاگ اینه که بتونم چیزایی که یاد میگیرم جایی مکتوب کنم که بشه بهش مراجعه کنم و در کنارش بقیه هم استفاده کنن و همچنین اگر اشتباهی توی این مسیر داشتم اینجا امیدوارم راهنم
مدل های جنگو مانند هر کلاس دیگری در پایتون می توانند از یکدیگر ارث بری کنند. برای مدل های جنگو سه نوع وراثت وجود دارد. یک نوع وراثت به صورت ابسترکت (abstract) است و یک نوع به صورت غیر ابسترکت که به صورت وراثت چند جدولی (multi-table inheritance) است. نوع سوم وراثت نیز حالتی است که هدف تغییر فیلدهای مدل نیست بلکه می خواهیم رفتار یک مدل را تغییر دهیم و به آن مدل پراکسی (proxy) گفته می شود. در این پست در مورد وراثت غیرابسترکت صحبت می کنیم.
اگر مدل های جنگو به صورت معمول
Django چیست؟
Django یک framework وب پایتون سطح بالا است که امکان توسعه ی سریع وبسایت های قابل دسترس و امن را می دهد. این framework توسط توسعه دهندگان باتجربه ساخته شده است. Django از بسیاری از پیچیدگی های توسعه وب جلوگیری می کند بنابراین شما می توانید بدون نیاز به انجام مجدد کار های اولیه تمرکز کنید. این framework رایگان و open source است و اجتماعی فعال و پیشرفته، مستندات عالی و بسیاری گزینه های دیگر برای پشتیبانی های رایگان و غیررایگان دارد.
ادامه مطلب
جنگو چیست؟
Django یک چارچوب پایتون در سطح بالا است که امکان توسعه سریع وب سایت ها ، ایمن و پایدار را فراهم می کند.جنگو توسط توسعه دهندگان باتجربه  ایجاد شده تا بخش عمده ای از دردسرهای توسعه وب را بر برطرف کند.
 بنابراین می توانید بدون نیاز به اختراع مجدد چرخ ، بر نوشتن برنامه خود تمرکز کنید. این برنامه رایگان ، منبع باز ، دارای یک جامعه فعال ، مستندات خوب و چندین گزینه برای پشتیبانی رایگان بوده است.
جنگو پایتون به شما کمک می کند تا برنامه ای بنوی
جنگو چیست؟
Django یک چارچوب پایتون در سطح بالا است که امکان توسعه سریع وب سایت ها ، ایمن و پایدار را فراهم می کند.جنگو توسط توسعه دهندگان باتجربه  ایجاد شده تا بخش عمده ای از دردسرهای توسعه وب را بر برطرف کند.
 بنابراین می توانید بدون نیاز به اختراع مجدد چرخ ، بر نوشتن برنامه خود تمرکز کنید. این برنامه رایگان ، منبع باز ، دارای یک جامعه فعال ، مستندات خوب و چندین گزینه برای پشتیبانی رایگان بوده است.
جنگو پایتون به شما کمک می کند تا برنامه ای بنوی
همانطور که می دانید Django ORM ابزاری برای ایجاد، حذف، بازیابی و به روز رسانی داده ها در دیتابیس را در اختیار ما قرار داده است. گاهی در ارتباط با دیتابیس به عملیات پیچیده تری نیاز داریم. یکی از ابزارهای در دسترس aggregate و annotate هستند که برای متراکم کردن یا خلاصه سازی اطلاعات به کار می روند. اگر درخواست های ما به دیتابیس شامل عملیاتی مثل شمردن، میانگین گیری، جمع کردن، یافتن ماکزیمم و مینیمم باشد می توان از aggregate و annotate استفاده کرد.

در مثال های این بخ
کوهو میذارم رو دوشم رخت هر جنگو می پوشم 
موجواز دریا میگیرم شیره ی سنگو می دوشم 
میارم ماهو تو خونه میگیرم بادو نشونه 
همه ی خاک زمینو میشمرم دونه به دونه 

اگه چشمات بگن آره 
هیچ کدوم کاری نداره... 

دنیا رو کولم می گیرم روزی صد دفعه میمیرم 
میکَنم ستاره ها رو،جلویِ چشات می گیرم 
چشات حرمتِ زمینه،یه قشنگِ نازنینه 
تو اگه میخوای نذارم هیچ کسی تو رو ببینه 

اگه چشمات بگن آره 
هیچ کدوم کاری نداره... 

چشم ماهو در میارم،یه نَوَردبون میارم 
دانلود ریمیکس حمید صفت عجایب شهر
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس حمید صفت بنام عجایب شهر با متن و دو کیفیت عالی
[ ریمیکس : دی جی مرات ]
Download New Remix Hamid Sefat Ajayeb Shahr With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
ریمیکس جدید آهنگ عجایب شهر منتشر شد.
هم اکنون می توانید ریمیکس آهنگ عجایب شهر از حمید صفت را دانلود نمایید.
این ریمیکس را دی جی مرات منتشر کرده است.
امیدوارم از ریمیکس لذت ببرید.
متن آهنگ عجایب شهر حمید صفت
حمـید صفت رو بیت سفید عجایب شهر
آزاد شـد
در حالیکه یه لیوان آبجوش دستم گرفتم وارد جمع بچه های پاویون میشم و بلند میگم وای بر غیبت کنندگان! با یه لبخند بزرگ میشینم روی صندلی و میگم خبببب... سوژه امروز کیه؟
مهسا میگه خودت! میگم خب بگم یا میگین؟ و لبخندمو بزرگتر میکنم...
بدون هیچ مقدمه ای میگه اگه جنگ بشه همونایی که جنگو راه انداختن میرن تو پناهگاهاشون قایم میشن. میگه دقیقا مثل اقتصادمون. خودشون با اسکورت میرن و میان. حتی وارد پمپ بنزین نمیشن. ولی مردم باید بهاشو بپردازن.
نفس تو دلم میپیچ
اینقدر نکنه نشه ها و نکنه نتونم ها و سخته و....در یک کلام ترس،،عقبم انداختو درجا زدم،،تا بالاخره وسط از فردا و شنبه ی آینده و هفته ی بعد شروع میکنم هاا،،شنبه 4 خرداد، ساعت 12 ظهر، نه یکی که دو تا سفارش قبول کردم و باید تا ساعت 11 صبح یکشنبه تحویل میدادم.. حسی غریبی داشتم که تشکیل میشد از شوق، هیجان،استرس.. با غلبه ی استرس البته و رؤیای زیبایی در سر داشتم از ظهر  یکشنبه ی دل انگیزی  که سفارشهام درست،درمون از آب در اومدنو قبول شدنو من شادترینمو آماد
اینقدر نکنه نشه ها و نکنه نتونم ها و سخته و....در یک کلام ترس،،عقبم انداختو درجا زدم،،تا بالاخره وسط از فردا و شنبه ی آینده و هفته ی بعد شروع میکنم هاا،،شنبه 4 خرداد، ساعت 12 ظهر، نه یکی که دو تا سفارش قبول کردم و باید تا ساعت 11 صبح یکشنبه تحویل میدادم.. حسی غریبی داشتم که تشکیل میشد از شوق، هیجان،استرس.. با غلبه ی استرس البته و رؤیای زیبایی در سر داشتم از ظهر  یکشنبه ی دل انگیزی  که سفارشهام درست،درمون از آب در اومدنو قبول شدنو من شادترینمو آماد
همان طور که میدانید یادگیری پایتون رایگان و ساده است. ویژگی های اصلی آن این است که سطح بالایی دارد ، به صورت پویا تایپ و تفسیر می شود. این امر اشکال زدایی از خطاها را آسان می کند و توسعه سریع نمونه های اولیه برنامه را تشویق می کند  و خود را به عنوان زبان رمزگذاری، علامت گذاری می کند. پایتون در سال 1989 توسط گیدو ون روسوم ساخته شد و بر اصل قابل خواندن تأکید می کند.
با این کار ، بیایید مستقیم به کاربردهای پایتون بپیوندیم. :)
کاربرد های پایتون
پایتون
پایتون چیست؟
پایتون توسط Guido van Rossum ابداع شده است. نسخه اول پایتون در سال 1991 منتشر شد. پایتون یک زبان برنامه نویسی تفسیر شده است ، یعنی نیازی به جمع آوری قبل از اجرای آن نیست.
ویژگی های زبان پایتون را میدانید؟
یادگیری پایتون آسان است
در مقایسه با چندین زبان برنامه نویسی که هم اکنون در دسترس است ، پایتون آسانترین زبان است. نحو خطوط کد دارای وضوح خاصی است که باعث می شود خواندن و درک آن راحت تر شود ، حتی اگر در پایتون نیز متخصص نباشید. Venkatesan استدلا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها